برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۱/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تفاوت فرش طرح 700 شانه با فرش 500 شانه

فرش طرح 700 شانه و فرش 500 شانه

تولید کنندگان فرش ماشینی بعد از تولید اولین فرش های ماشینی پانصد شانه ، با تقاضای زیاد بازار از این محصول مواجه شدند که آن ها را به فکر تولید نمونه جدیدی از این مدل قالی های ماشینی پر طرفدار به نام فرش طرح 700 شانه زد که با استقبال ویژه طرفداران فرش ماشینی مواجه شد . این فرش های ماشینی جدید به علت داشتن طرح های بسیار زیبا تر استفاده از آن  در دکوراسیون های امروزی کاربرد فراوان دارد . تفاوت فرش طرح 700 شانه با فرش 500 شانه موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است . فرش طرح 700 شانه و فرش 500 شانه دو محصولی است که در ابتدای تولید فرش های ماشینی بافته می شد و امروزه با وجود بسیاری از محصولات جدید تر ، تولید آن ها در اشکال و طرح های شکیل تر و جدید ادامه دارد زیرا این محصول به دلیل دارا بودن قیمت پایین از تقاضای زیادی در بازار برخوردار است .

تفاوت فرش طرح 700 شانه با فرش 500 شانه
فرش های 500 شانه و فرش طرح 700 در تعداد گره های موجود در یک متر از تراکم عرضی و طولی ، هیچ تفاوتی ندارند و تنها تفاوت این دو محصول در این است که در فرش طرح 700 شانه ، از طرح های زیبای فرش هفتصد شانه در طرح و نقشه فرش به کار گرفته شده است که فرش های پانصد شانه ماشینی از لحاظ زیبایی نیز تامین شده اند . اخیرا با به کارگیری از الیاف اکریلیک هیت ست شده در فرش های ماشینی 500 شانه و طرح هفتصد ، کیفیت آن نیز بسیار افزایش یافته است که تاثیر زیادی در فروش بالای آن داشته است .این الیاف بسیار سبک و نازک و قابل بافت با دستگاههای بافنده جدید و پیشرفته هستند . فرش های اکریلیک از خصوصیاتی چون استحکام و دوام بالا و مقاومت بالا در برابر حرارت و نور مستقیم ، شست و شو با مواد شوینده ، جذب گرد و غبار و رطوبت برخوردار است که به نوعی به عنوان فرش آنتی باکتریال نیز شناخته می شوند . میزان پرز دهی این الیاف بسیار کم و ناچیز است که در عملیات هیت ست آن مقدار کم هم رفع می شود و به فرش بدون پرز و ضد حساسیت تبدیل می شود و استفاده از فرش اکریلیک نرم و راحت 500 یا طرح 700 بسیار مناسب برای خانواده ها می باشد . قالی های 500 شانه و طرح 700 را به دلیل دارا بودن تعداد گره های کم و وزن کم ، ضخیم و با خاب بلند تولید می نمایند که به این صورت از پاخور نرم و بسیار راحتی برخوردار می شوند و به عنوان فرش ضخیم برای مکان های عمومی مثل مساجد و حسینیه ها و  خانه های بدون مبل و خانواده هایی که نشستن بر روی زمین را ترجیح می دهند مناسب و  استفاده می شود . بافت یک متر مربع فرش با تعداد پانصد و هزار گره یو شکل فارسی به دور تار و پود فرش صورت گرفته است که موجب انسجام گره های قالی شده است . فرش های طرح 700 نیز به همین تعداد گره تولید می گردد که از لحاظ وزن و قیمت هم تفاوتی با قالی های 500 شانه نمی کند . طرح های جدید فرش طرح 700 و فرش 500 شانه ماشینی با استفاده از هشت رنگ زیبا و متنوع طراحی شده است که تاثیر زیادی در زیبایی طرح های فرش داشته است . از دیگر خصوصیات فرش های نرم و ضخیم می توان به ابعاد آن اشاره کرد که برای تامین نیاز متقاضیان این محصول ابعاد استاندارد فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری تولید و روانه بازار شده است تا برای متراژ های مختلف و مکان های مناسب آن استفاده گردد .

تفاوت قیمت فرش طرح 700 شانه و فرش 500 شانه
فرش های ماشینی پانصد شانه و فرش طرح هفتصد به دلیل تعداد شانه و تراکم پایین ، از قیمت ارزانی هم برخوردار است که به این علت دارای فروش بالایی هم می باشد . عموما به دلیل میزان نرمی و راحتی فرش و قیمت پایین آن ، فرش های طرح 700 شانه و 500 شانه را در مکان های عمومی استفاده می نمایند که به دلیل وسعت این مکان ها ، به تعداد بالایی از این فرش نیاز است . در صورت خرید فرش طرح 700 شانه یا 500 شانه به تعداد زیاد ، فرش به قیمت عمده در اختیار خریداران قرار می گیرد تا برای آن ها با صرفه تر باشد .

خرید فرش طرح 700 شانه و فرش 500 شانه
فروشگاه فرش کاشان دارای انواع متنوع و مختلف این محصول می باشد که با تنوع طرح هایی که دارد ، مورد پسند همگان قرار گرفته است . خرید فرش طرح 700 شانه یا فرش پانصد شانه از این فروشگاه آنلاین فرش به منزله خرید مستقیم فرش از کارخانه است که به دلیل حذف واسطه های فروش و هزینه های سنگین نمایشگاه ، قیمت فرش کارخانه برای خرید های مشتریان اینترنتی فرش محسوب می شود . ارسال محصولات این فروشگاه به صورت رایگان است که خیلی سریع در دسترس مشتری قرار می گیرد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  تفاوت فرش طرح 700 شانه با فرش 500 شانه
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه