برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۱/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» مقایسه فرش های طرح 700 شانه با فرش های 700 شانه

تفاوت فرش 700 شانه با فرش طرح 700 شانه

تفاوت فرش طرح 700 شانه با فرش 700 شانه
مهمترین شاخصه در فرش های ماشینی و صنعت نساجی تعداد شانه و تراکم هر فرش می باشد . شانه فرش ماشینی تعداد گره هایی است که در هر متر مربع عرض فرش است . تعداد گره های طولی فرش را نیز با نام تراکم فرش می نامند . کیفیت و دوام هر فرش ماشینی بر اساس تعداد شانه و تراکم آن تعیین می گردد . شانه فرش مربوط به ریز نقشی و تراکم فرش کیفیت را بیشتر می کند .
رایج ترین و محبوب ترین فرش های ماشینی در دسته های فرش هفتصد شانه کاشان یافت می شود . این محصولات به دلیل مقاومت بالا ، کیفیت بالا و قیمت ارزان ، مناسب ترین فرش برای فضاهای پرتردد هر خانه ای می باشند . فرش های ماشینی هفتصد شانه از نظر طرح و رنگ ، شانه و تراکم و ماشین بافنده به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود .
انواع فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان شامل : فرش هفتصد شانه واقعی ، فرش هفتصد شانه تبدیلی و فرش طرح هفتصد شانه می باشد .
فرش های هفتصد شانه واقعی از نظر رنگ در دسته های فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ ، فرش 700 شانه ده رنگ و فرش 700 شانه دوازده رنگ تولید می شود . تراکم در فرش های ماشینی هفتصد شانه اصل از 2100 تا 3000 است که بهترین ان ها فرش هفتصد شانه تراکم 2550 است . این قالی های زیبا ظرافت و زیبایی فرش های ماشینی دستبافگونه 1200 شانه را دارا می باشد . قالی هفتصد شانه واقعی از فرش های ریز بافت تر و ظریف تر است و طرح های خلوت تری نسبت به قالی 1200 شانه دارد .
قالی ماشینی طرح هفتصد شانه به دلیل طرح های مشابهی که نسبت به فرش های هفتصد شانه واقعی دارد در دسته فرش هفتصد شانه کاشان قرار گرفته است . این فرش ها به هیچ وجه هفتصد شانه نیستند و در اصل فرش پانصد شانه می باشند .
فرش های طرح هفتصد شانه با دستگاه های که مخصوص بافت فرش 500 شانه است بافته می شود و در یک متر عرضی پانصد گره را جای داده است . در بافت فرش ماشینی طرح هفتصد کاشان از بهترین الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده می شود . هیت ست کردن الیاف اکریلیک در این فرش ها باعث دوام و طول عمر بالا تر می شود و درخشندگی نخ را بیشتر می کند . از محصولات فرش طرح هفتصد شانه درمکان های اداری سالن های تئاتر و کنفرانس ، سالن سینما ، راهرو ها و مکان های پر رفت و امد استفاده می شود . فرش های بزرگ پارچه از پرفروش ترین فرش های طرح هفتصد شانه هستند .
رایج ترین دستگاه بافت فرش 700 شانه اصل کاشان hcpx2  است . این ماشین الات از مدرن ترین دستگاه های بافت فرش ماشینی به شمار می رود . فرش های ماشینی 700 شانه اصل کاشان به عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود . پشت این فرش ها همانند فرش دستباف است .
ارتفاع نخ خاب فرش با تراکم فرش رابطه معکوس دارد به این منظور ضخامت فرش ماشینی هفتصد شانه اصل در مقایسه با فرش طرح هفتصد شانه کمتر است . ولی این دو فرش بسیار نرم و لطیف هستند و برای فرش اتاق پذیرایی و فرش اتاق خواب بهترین گزینه می باشد . قالی هفتصد شانه تراکم 2550 کاشان زیبایی و نرمی زیادی دارد و مناسب محیط های لوکس و مدرن می باشد .
دوام و لطافت فرش های هفتصد شانه اصل از قالی طرح هفتصد شانه بیشتر است . زیرا در بافت فرش 700 شانه واقعی از تعداد تراکم طولی بیشتر استفاده می شود و این خاصیت بر دوام و لطافت فرش می افزاید . زیبایی و ظرافت فرش های هفتصد شانه واقعی از فرش طرح هفتصد شانه ببیشتر است و به همین خاطر از فرش های پرفروش بازار است .
قالی های 700 شانه اصل با تعداد هشت تا ده رنگ طبیعی بافته می شوند ولی قالی طرح هفتصد شانه با هفت و هشت رنگ واقعی تولید و بافت می شود .
قیمت فرش طرح هفتصد شانه از قالی های هفتصد شانه کاشان کمتر است و به همین دلیل نظر بسیاری از خریداران به سمت این محصولات است .
قالی ماشینی هفتصد شانه کاشان از تنوع طرح و نقشه بسیار بالایی برخوردار است و با رنگ های زمینه روشن تیره و روشن و طرح های خلوت و شلوغ بافته می شود . فشردگی بالا در میان گره های این قالی درجه یک کاشان باعث شده که طرح و نگاره های فرش شیک تر و خاص تر نمایان شوند .

خرید فرش ماشینی هفتصد شانه اصل و فرش طرح هفتصد شانه
برای خرید فرش اصل هفتصد شانه و یا حتی فرش طرح هفتصد شانه می توان به دو صورت حضوری و غیر حضوری ، فرش را مستقیم از کارخانه خریداری نمود . فروشگاه اینترنتی فرش طرح هفتصد شانه کاشان انواع فرش های هفتصد شانه واقعی و فرش طرح هفتصد شانه را به صورت انلاین غیر حضوری به فروش می رساند .
با خرید از این وب سایت می توان فرش طرح هفتصد شانه اصل کاشان را با قیمت کارخانه و حذف واسطه های فروش خریداری کرد . با این روش دیگر نگران خرید فرش تقلبی نباشید و اطمینان داشته باشید که بهترین فرش های ماشینی 700 شانه را با قیمت ارزان کارخانه خریداری می کنید . تمامی فرش های هفتصد شانه این فروشگاه اینترنتی فرش دارای برچسب می باشند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه