برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۵/۱۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش های طرح 700 شانه چگونه تولید می شوند!

فرش طرح 700 شانه چیست

یه دسته از فرش های ماشینی در تراکم های پایین تر از 700 شانه تولید و روانه بازار می شوند . مانند فرش های طرح 700 شانه که با توجه به الیاف مصرفی در کیفیت های مختلفی بافته می شود . جنس الیاف این فرش ها می تواند از پلی استر  ، ابریشم مصنوعی  ، BCF و اکرولیک باشد . فرش های طرح 700 شانه در واقع در تعداد شانه 500 تولید می شود که به دلیل نوع بافتش با فرش های 500 شانه بسیار تفاوت دارد .
فرش های طرح 700 شانه با دستگاه های پیشرفته تر  و جدیدتر از فرش های 500 شانه تولید می شود و دارای سیستم بافت کامپیوتری می باشد . همچنین تعداد رنگ های آن از 5 رنگ به 8 رنگ تغییر کرده است .
تفات ظاهری بین فرش های طرح 700 شانه با 700 شانه واقعی
تعداد گره ها در فرش های 700 شانه بیشتر است و به همین دلیل ریز بافت تر هستند . ارتفاع نخ خاب فرش های طرح 700 شانه بلند تر از فرش های 700شانه می باشد . در فرش های اصیل ماشین های بافت امکان درج مشخصات فنی فرش و همچنین لوگوی شرکت را در قسمت پایین پشت فرش حکاکی می کنند که این ویژگی در ماشین آلات طرح 700 وجود ندارد .
شباهت میان دو فرش 700 شانه و طرح 700 شانه
این دو فرش از یک نوع الیاف یکسان به نام آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند و هر دو از نظر نرمی و لطافت به یک اندازه می باشند و همان طور که قبل اشاره شد با توجه به این که بافت متفاوتی دارند اما می توانند در نقشه های یکسانی تولید شوند . از طرفی  سیستم 8 رنگ بر روی هردو اعمال می شود اما فرش های 700 شانه اصیل و واقعی در 10 رنگ نیز تولید می شود .
خیلی پیش آمده است که فرش های طرح 700 شانه را به جای فرش های 700 شانه اصیل و واقعی به شما می فروشند و شما متوجه آن نمی شوید در ادامه قصد داریم که راه های تشخیص فرش های 700 شانه واقعی و اصیل را از فرش های طرح 700 را به شما آموزش دهیم تا به راحتی یک کارشناس فرش بتوانید فرش ها را از یکدیگر تشخیص دهید و خریدی مطمئن و آگاهانه داشته باشید .
یکی از شاخه های پرفروش ترین فرش های ماشینی به شاخه 700 شانه بر می گردد که با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی کشور مناسب ترین قیمت فرش ماشینی را دارد و همچنین طرح های زیبا و دلنشین آن به همراه ضخامت مناسب و خوبی که دارد می تواند مهم ترین عامل بر خرید و طرفداران زیاد آن باشد . برای تشخیص دادن فرش ها باید ابتدا با انواع  و ویژگی های آن آشنا شوید .

فرش های 700 شانه در حال حاضر به سه دسته قرار می گیرند :

فرش های 700 شانه واقعی :
که دارای تعداد شانه 700 و تراکم 2550 ی باشد . این فرش کاملا اصل و درجه یک می باشد و به صورت 80 تا 10 رنگ به بازار عرضه می شود .بافت این فرش با دستگاه های روز و مجهز به نام HCPx2 تولید می شود که در حال بهترین و جدیدترین دستگاه بافندگی می باشد .
فرش های 700 شانه تبدیلی :
فرش های 700 شانه تبدیلی به فرش هایی گفته می شود که به وسیله دستگاه های 500 شانه بافته می شود . این فرش ها به صورت 7 رنگ به بازار ارائه می شود این شاخه از فرش های ماشینی 700 شانه از فرش های 700 شانه واقعی قیمت پایین تر و کمتری دارند .
فرش های طرح 700 شانه :
این فرش ها بر خلاف اسمشان در شاخه فرش های 700 شانه قرار نمی گیرند بلکه در شاخه فرش های 500 شانه قرار می گیرد که با تراکم حدود 1000 بافته می شود . همچنین به صورت 7 یا 8 رنگ تولید می شود که در کیفیت و زیبایی به پای فرش های 700 شانه اصیل و واقعی نمی رسند اما برای کسانی که میخواهند هزینه کمتری بابت فرش پرداخت کنند این فرش مناسب می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه