برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۶/۲۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش ارزان طرح 700 شانه از کارخانه

خرید فرش طرح 700 شانه از کارخانه

امروزه با گسترش جوامع و سلایق افراد ، فرش ها با طرح و رنگبندی های متفاوتی بافت و تولید می شوند . فرش های دستباف به دلیل طراحی خاص و همچنین بافت آن با دست ، نسبت به فرش های ماشینی بسیار گرانتر می باشند به همین دلیل مردم تمایل بیشتری به خرید فرش ماشینی دارند .
فرش های ماشینی دارای تنوع شانه و تراکم متفاوتی هستند و به همین دلیل قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد .
یکی از دسته های پرفروش فرش ماشینی کاشان ، فرش 700 شانه و فرش طرح 700 شانه می باشد .
در زمان خرید این نوع فرش ها شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که تفاوت این دو دسته از فرش با یکدیگر چیست ؟

فرش 700 شانه واقعی دارای تراکم 700 می باشد به این معنی که در یک متر از عرض فرش 700 گره از نخ تعبیه شده است .
فرش های طرح 700 شانه با دستگاه های بافندگی فرش 500 شانه بافته می شوند و به همین دلیل نسبت به فرش 700 شانه واقعی از قیمت پایین تری برخوردار می باشند .
در فرش طرح 700 شانه به دلیل تغییراتی که در دستگاه بافندگی داده می شود فرش با 700 شانه و تراکم 1500 تا 2400 و به صورت 7 یا 8 رنگ بافته می شوند در صورتی که فرش های 700 شانه واقعی با تراکم 2550 تا 3000 و همچنین با ترکیب 8 یا 10 رنگ متفاوت بافت و تولید میشوند .
منظور از 8 یا 10 رنگ در فرش ماشینی این است که در بافت فرش از 8 یا 10 رنگ متنوع استفاده شده است .

فرش طرح 700 شانه همان فرش 500 می باشد با این تفاوت که نوع بافت آن با فرش 500 شانه بسیار متفاوت می باشد . در فرشهای طرح 700 شانه به دلیل استفاده از دستگاه های بافندگی پیشرفته نسبت به دستگاه های فرش 500 شانه قدیمی و دارای سیستم بافندگی کامپیوتری ، امکان بافت نقشه فرش 700 شانه وجود دارد .

فرش 700 شانه و فرش طرح 700 شانه شباهتهای زیادی با یکدیگر دارند به طور مثال هر دوی آنها با الیاف آکریلیک بافته می شوند و به همین دلیل از نرمی و ظرافت خاصی نیز برخوردار می باشند .
نامگذاری فرش طرح 700 شانه کاشان به این خاطر است که فرش طرح جدید و پرفروش فرش 700 شانه در این شاخه از فرش ماشینی قرار میگیرد و با نام فرش طرح 700 شانه یا فرش تبدیلی به فروش می رسد .

فرش 700 شانه ارزان قیمت
قیمت فرش یکی از معیارهای مهم در خرید فرش می باشد .
امروزه با توجه به افزایش قیمت ها و همچنین سلایق متفاوت ، فرش های طرح 700 شانه یکی از بهترین انتخاب ها می باشد به این دلیل که علاوه بر قیمت ارزان از کیفیت مناسبی نیز برخوردار می باشد .
فرش های طرح 700 شانه به خاطر تراکم پایین تری که نسبت به فرش 700 شانه دارند از قیمت و کیفیت پایین تری نیز برخوردار می باشند .

خرید فرش طرح 700 شانه از کارخانه
امروزه به دلیل افزایش واسطه ها قیمت فرش ها بالاتر از قیمت واقعی آن به فروش می رسد . گروه تجاری فرش کاشان در این تلاش است با حذف واسطه ها و فروش فرش به قیمت درب کارخانه ، بستری امن و خریدی راحت را برای هموطنان خود ایجاد نماید تا علاوه بر خرید فرش با قیمت ارزان از کیفیت بالای فرش نیز برخوردار شوند .
فرش طرح 700 شانه به دلیل طراحی زیبا و رنگ بندی متفاوتی که دارد خریداران زیادی را به سوی خود روانه کرده است و شما می توانید فرش طرح 700 شانه را به قیمت درب کارخانه از ما به صورت اینترنتی خریداری نمایید .

خرید فرش طرح 700 شانه ارزان قیمت
فروشگاه فرش کاشان با توجه به بودجه و نیاز کاربران عزیز خود ، انواع فرش ماشینی از جمله فرش طرح هفتصد شانه درجه یک را نیز با قیمت ارزان عرضه می کند . شما عزیزان میتوانید به سایت فرش طرح 700 شانه مراجعه کرده و طرح فرش مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب و در اسرع وقت و به صورت رایگان همراه با ضمانت نامه معتبر از ما خریداری نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  تفاوت فرش طرح 700 شانه با فرش 500 شانه
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه