قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : شنبه ۹۸/۱۲/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 700 شانه تراکم 2550 دستبافگونه

فرش های 700 شانه دستبافگونه درجه یک

ایرانیان از قدیم تاکنون به هنر اهمیت فراوانی می داده اند و فرش نمونه ای از به رخ کشیدن هنر ایرانیان می باشد . زیبا ترین فرش هایی که اکنون در بیش تر خانه های سیاستمداران و بزرگان در خارج از کشور وجود دارد از کشور ایران صادر شده است .  در کشور ایران نیز شهرهای زیادی در زمینه فرش های ماشینی  و فرش های دستباف در حال فعالیت هستند مانند فرش مشهد ، فرش تبریز ، فرش یزد و ..... اما در میان تمامی شهر های نام برده شده شهر کاشان به عنوان پایتخت و مهد فرش در سطح جهان شناخته می شود .
فرش های تولید شده در این شهر از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به قیمت مناسبی هم به فروش می رسند . یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده فرش های ماشینی در این شهر شرکت فرش کاشان می باشد که به تولید انواع فرش های ماشینی می پردازد . یکی از محصولات این شرکت فرش ماشینی 700 دستبافگونه می باشد که در ادامه بیش تر با آن آشنا می شویم .
قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 دستبافگونه
همان طور که واضح و مشخص است قیمت فرش های دستباف از فرش های ماشینی بیش تر است و با توجه به وضعیت اقتصادی حال کشورمان هر کسی توانایی مالی خرید ان را ندارد از همین رو فرش 700 شانه تراکم 2550 دستبافگونه گزینه مناسبی برای این افراد می باشد تا بتوانند فرشی به زیبایی فرش های دستباف اما با قیمت پایین تری خریداری کنند .
همچنین  شما می توانید فرش های 700 شانه را با کم ترین قیمت ممکن و بازار فرش از شرکت فرش کاشان خریداری کنید . شما با کمی جست و جو متوجه می شوید که محصولات شرکت فرش کاشان از سایر شرکت های تولید کننده و توضیع کننده از قیمت مناسب و کیفیت بالایی برخوردار است . همچنین شما با خرید فرش آنلاین به صورت مستقیم از طریق وب سایت فرش کاشان می توانید این فرش را به قیمت درب کارخانه و تولیدی تهیه و خریداری کنید .
فرش 700 شانه دستبافگونه
فرش های ماشینی 700 شانه در این شرکت با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین الیاف و دستگاه های بافندگی تولید و روانه بازار می شود همچنین رنگ های استفاده شده و به کار رفته در این فرش همگی رنگ های اصیل و واقعی هستند . الیاف و مواد اولیه به کار رفته شده در این فرش دستبافگونه از جنس اکریلیک می باشد که طی مراحل هیت ست شدن ( گذراندن الیاف از تونل بخار و گرما ) دارای ویژگی هایی همچون عدم پرز دهی ، ضد حساست و آلرژی ، شست و شوی آسان و از بین بردن آسان لکه ها ، مقاومت بالا در برابر فشار گرما و حرارت ف قابلیت پاخوردگی  و برگشت پذیری و ... را دارا می باشد .
با بالا رفتن تراکم فرش های ماشینی شباهت آن با فرش های دستباف زیاد می شود اما از آنجایی که هر چه تعداد شانه و تراکم یک فرش افزایش پیدا کند آن فرش ظریف تر و ضخامت آن کمتر می شود برای مکان های پر رفت و آمد و کسانی که از فرش به عنوان کف پوشی برای نشستن استفاده می کنند مناسب نیست اما شما با خرید فرش 700 شانه دستبافگونه این مشکل را بر طرف کرده اید . فرش های 700 شانه هم از نظر ضخامت برای نشستن و مکان های پر رفت و آمد مناسب است و هم از نظر زیبایی و ظرافت با فرش های دستباف به یک اندازه می باشد .
خرید اینترنتی فرش دستبافگونه کاشان
شرکت فرش کاشان مفتخر است با توجه به این که در انبارهای خود انواع و اقسام فرش های ماشینی را دارا می باشد توانایی خدمت و پاسخگویی به تمام نیاز ها و سلیقه ها را داشته باشد . برای خرید از این فروشگاه راه های زیادی وجود دارد و شما می توانید هم به صورت حضوری و غیر حضوری فرش خود را تهیه کنید .
جهت خرید غیر حضوری از این شرکت به وب سایت و فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه کنید و برای خرید حضوری لازم است قبل از هر گونه اقدامی با مشاورین شرکت فرش کاشان تماس حاصل کنید و هماهنگی های لازم انجام شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه