قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : شنبه ۹۸/۱۲/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ارزان طرح 700 شانه

فرش طرح 700 شانه ارزان

فرش ماشینی به دلیل دوام بالا و قیمت مناسب تر نسبت به فرش های دستبافت مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است . تولیدات متنوعی در زمینه فرش ماشینی به وجود آمده که فرش های ماشینی 700 شانه نقطه مهمی در طول تاریخ تولید فرش ماشینی به حساب می آید .
فرش های ماشینی هفتصد شانه به دلیل نرمی و راحتی و قیمت پایینی که دارند ، بسیار پر فروش هستند . از دلایلی که فرش ماشینی 700 کاشان مورد استقبال عموم و افراد قرار گرفته است می توان طرح های بسیار متنوع  با رنگبندی بالا ، کیفیت و ظرافت در بافت ، استفاده از مواد درجه یک ، قیمت مناسب و ارزان اشاره داشت .
قالی های 700 شانه از هر نوعی برای مکان های پررفت و آمد و پر تردد مناسب هستند . قالی ماشینی 700 شانه خود به دسته های مختلفی بر اساس طرح و رنگ ، ماشین بافت و از همه مهم تر شانه و تراکم تقسیم بندی می شوند و دارای 3 مدل فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و فرش 700 شانه 12 رنگ است .
قیمت انواع این فرش درجه یک بر اساس شانه و تراکم ، جنس الیاف بافت ، تعداد رنگ ، ماشین بافت ، سایز و وزن و برند آن محاسبه می گردد . بر اساس نکات خرید و استاندارد های موجود در بازار قالی خرید هر نوعی از فرش های 700 شانه برای مکان هایی مانند آشپزخانه ، اتاق خواب ها ، راهرو ها و اماکن عموم بر خرید فرش های 1200 شانه ارجحیت دارد .

قالی ماشینی 700 شانه کاشان در سه دسته تولید می شوند :
1- فرش های 700 شانه واقعی
2- فرش های 700 شانه تبدیلی
3- فرش های طرح 700 شانه

فرش ماشینی طرح 700 شانه ارزان
فرش های طرح 700 شانه دارای تعداد شانه 500 گره در یک متر از عرض و 1800 گره در یک متر از طول قالی می باشند و به این دلیل که در طراحی محصول از نقوش فرش 700 شانه استفاده شده است در دسته فرش های 700 شانه قرار دارند .
قالی طرح 700 کاشان صرفا به جهت داشتن طرحی مشابه فرش های 700 شانه در این دسته قرار می گیرد و به هیچ وجه دارای شانه 700 نمی باشد .
فرش طرح 700 شانه به دلیل دارا بودن شانه و تراکم پایین و به کار گیری از الیاف کمتر در بافت آن و در نتیجه وزن پایین تر از قیمت کمتری هم برخوردار است . قيمت فرش طرح هفتصد شانه کاشان کمتر از فرش 700 شانه واقعی است .
این محصولات در عین ارزان بودن دارای کیفیت بسیار خوبی هستند زیرا که در بافت گره های قالی ماشینی از الیاف جنس اکریلیک بدون پرز و ضد حساسیت استفاده شده است . هم چنین نخ طبیعی پنبه نیز در تار و پود قالی طرح هفتصد میزان لطافت و نرمی فرش را بالا برده است . بافت فرش طرح 700 با استفاده از دستگاه پیشرفته و جدید وندویل در تولید مرغوب و بی عیب و نقص آن تاثیر زیادی دارد .
فرش طرح 700 شانه مناسب ترین گزینه برای خریدارانی است که توان مالی پایینی دارند و نیازمند فرشی با کیفیت و در عین حال ارزان هستند . فرش های طرح هفت صد شانه زیباتر از فرش های 500 شانه هستند .
این محصولات برای هال ، اتاق خواب ، اشپزخانه ، اتاق کودک و جلو درب های ورودی و راهرو ها مناسب می باشند . این گونه از فرش ماشینی بدون پرز و ضد حساسیت می باشد .
تفاوت این گونه از فرش ماشینی با فرش پانصد شانه در تراکم طولی آنها یعنی تراکم 2400 می باشد که فرش را مقاوم تر و زیباتر نشان می دهد.

ارتفاع نخ خاب در فرش های طرح 700 شانه بلندتر از فرش های 700 شانه واقعی است ، به عنوان مثال فرش 700 شانه اصل دارای ارتفاع خاب 10.5 میلیمتر است ولی در فرش های طرح 700 شانه این اندازه به 12.5 میلیمتر می رسد .
بعضی از نقشه های فرش های طرح هفتصد شانه کاشان برگرفته از طرح های قدیمی و دستباف اصیل ایرانی می باشند . این مدل از فرش ماشینی را فرش دستبافگونه می نامند .
استفاده از الیاف بافت اکریلیک در فرش ماشینی 700 شانه باعث ارتقاء کیفیت آن شده است زیرا که این الیاف به دلیل برخورداری از خاصیت ارتجاعی بسیار خوب و مقاومت زیاد آن ها در برابر نور و حرارت مستقیم ، جذب گرد و غبار و رطوبت و استحکام خوب موجب افزایش دوام و ماندگاری و طول عمر فرش اکریلیک 700 شانه می شود . ویژگی پرزدهی بسیار ناچیز در الیاف اکریلیک هیت ست شده منجر به تولید فرش ضد حساسیت شده است که نظر بسیاری از خریداران فرش ماشینی را به سوی خود جلب نموده است . نخ خاب اکریلیک صد در صد هیت ست شده بافته شده در فرش های ماشینی طرح 700 شانه مرغوبیت و کیفیت آن ها را تضمین می نماید .

تعداد رنگ های به کار رفته در قالی طرح هفتصد کاشان 7 یا 8 رنگ می باشد . این تعداد رنگ به کار رفته در قیمت فرش بسیار تاثیر گذار است .یکی از دلایلی که اکثر افراد به این دسته از فرش ها روی آورده اند تنوع بالا در رنگبندی آن می باشد که این موضوع تاثیر شگرفی در انتخاب فرش و افزایش فروش فرش های طرح هفتصد شانه شده است.موارد زیادی بر ارزان تمام شدن قیمت فرش های ماشینی 700 شانه تاثیر دارد که استفاده از طرح های خلوت که به علت ماهیت بافت فرش انجام می شود یکی از این دلایل است .

تولیدکنندگان کاشان ، فرش های ماشینی طرح 700 شانه را به دلیل وجود تیم طراحی و نیروی انسانی متخصص و کارکشته ارزان تر از سایرین ، تولید و عرضه می دارند .
فروش فرش طرح هفتصد شانه کاشان به روش اینترنتی در فروشگاه های آنلاین موردی است که بر ارزان تر تمام شدن این فرش ها کمک قابل توجهی می کند . در فروشگاه های اینترنتی فرش طرح 700 ، فرش های طرح هفتصد شانه با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به دست مشتری می رسند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  تفاوت فرش طرح 700 شانه با فرش 500 شانه
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه