برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» همه چیز در مورد برچسب فرش های طرح 700 شانه

برچسب فرش های طرح 700 شانه

فرش ماشینی طرح 700 شانه محصولی است که با استفاده از طرح های فرش هفتصد شانه در شمار تعداد گره های طولی وعرضی فرش پانصد شانه تولید شده است . تولید این محصول به دلیل پر فروش بودن محصولات پانصد شانه در طرح هایی جدید تر صورت گرفت که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد . اما متاسفانه در این بازار داغ فروش انواع فرش های ماشینی هستند عده ای که با اهداف سود جویانه ، دست به فروش محصولات بی کیفیت و تقلبی به عنوان فرش اصل طرح 700 شانه می زنند که با محصولات 500 شانه هیچ تفاوتی نداشته و گاها نسبت به آن هابی کیفیت می باشد که افراد معمولی در تشخیص اصل بودن آن ناتوانند . برچسب فرش های طرح 700 شانه می تواند وسیله ای باشد در جهت راهنمایی مشتریان برای خرید فرش طرح هفتصد شانه اصل . این مقاله همه چیز در مورد برچسب فرش های طرح 700 شانه را شرح داده است که با مطالعه آن خواهید توانست در حد یک کارشناس فرش ماشینی از اطلاعات لازم در هنگام خرید برای تشخیص صحت و سلامت آن برخوردار گردید .

همه چیز در مورد برچسب فرش های طرح 700 شانه
برچسب فرش حاوی اطلاعاتی هم چون مشخصات فرش ماشینی و اسم و لوگوی شرکت تولید کننده فرش می باشد که به محصول در هنگام خرید اعتبار و به مشتری اطمینانی از اصل بودن و سلامت فرش می دهد و این محصول اعتبار دهنده به عنوان شناسنامه فرش برای شناسایی هویت و اصالت فرش ماشینی طرح 700 شانه می باشد . از دسته اطلاعاتی که در لیبل فرش طرح 700 شانه کاشان وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود :
-    اسم طرح و رنگ فرش
-    تعداد گره ها در یک مترعرضی (شانه فرش )
-    تعداد گره ها در یک متر طولی ( تراکم فرش )
-    تعداد گره ها در یک متر مربع
-    تعداد رنگ بندی طرح فرش
-    ارتفاع تخ خاب
-    جنس نخ خاب
-    جنس نخ تار و پود
-    سایز فرش
-    قیمت هر متر مربع از فرش
-    کد طرح و شماره فرش
-    اسم و لوگوی تجاری شرکت
-    علائم استاندارد فرش
-    مهر تایید واحد کنترل کیفیت
-    روش های نگه داری و شسشوی فرش
-    آدرس کارخانه فرش
این موارد مشخصاتی است که وجود آن ها روی لیبل پشت فرش الزامی است زیرا توسط آن ها می توان اعتبار شرکت تولید کننده و اصل بودن فرش طرح 700 شانه را به راحتی تشخیص داد .

تشخیص فرش طرح 700 شانه اصل از تقلبی
تعداد گره هایی که برای تولید فرش طرح هفتصد شانه در یک متر عرضی و طولی آن در نظر گرفته می شود همان طور که در بالا اشاره شده به ترتیب 500 و 1000 گره می باشد که شمردن آن ها در مقداری کمترحدود ده سانتی متر ، تطابق گره های حک شده روی برچسب فرش ماشینی و تعداد آن در تراکم طولی و عرضی فرش را با روشی سریع تر در هنگام خرید امکان پذیر می نماید . بررسی صحت مواردی چون تعداد رنگ ، سایز اسم و رنگ فرش نیز کار بسیار ساده ای است که با یک نگاه سطحی می توان آن را تشخیص داد . الیاف بافتی که برای تولید فرش ماشینی طرح 700 شانه در نظر گرفته می شود ، اصولا از جنس نرم و لطیف آکرولیک است که با دست کشیدن روی خاب فرش می توان به درستی آن پی برد . هم چنین این الیاف مرغوب به جهت پیدا کردن قابلیت به کارگیری در دستگاه های بافنده جدید و پیشرفته ، توسط تولید کنندگان تحت فرآیند هیت ست قرار می گیرند که بدین طریق از ضخامت بسیار کم و مقاومت بسیار بالا برخوردار می گردند که موجب ریز بافتی فرش می شود و این مشخصه در زیبایی و ظرافت طرح فرش بسیار تاثیر گذار است و با نگاه اول می توان به این صحت این ویژگی پی برد . دیگر مواردی که روی لیبل فرش طرح 700 شانه حک شده است هم مربوط به شرکت تولید کننده فرش و اعتبار آن می باشد که موجب اعتماد و اطمینان خاطر مشتری برای خرید فرش خانه از محصول انتخابی خود می شود .

خرید فرش طرح 700 شانه اصل
شرکت فرش کاشان عرضه کننده انواع فرش ماشینی به دو روش حضوری و غیر حضوری می باشد که در صورت خرید حضوری فرش می توانید از دارا بودن برچسب پشت فرش و مطابقت آن با روش های ذکر شده در بالا ، اطمینان حاصل کنید . اما برای خرید آنلاین فرش به صورت غیر حضوری ، پس از خرید خود محصول به صورت رایگان به دست شما می رسد که قبل از پرداخت وجه به مسئول تحویل ، می توانید آن را از کاور باز نموده و از وجود برچسب فرش طرح 700 شانه در پشت آن مطمئن شوید و مشخصات حک شده روی آن را طبق موارد بالا مطابقت داده و سپس اقدام به پرداخت هزینه قیمت فرش طرح 700 شانه نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه